Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Jeugdtrainers

Jeugdtrainers

 

 Functie

Naam

Tel.nummer

Mailadres

HJO

Marcel Blank

06 – 10955507

man.blank@quicknet.nl

HJO onderbouw

Emre Bozkurt

06 – 43805572

Emree.b@live.nl

Keepers

Rob Al

06 – 20637489

rob.al@upcmail.nl

JO19-1

Iskender Koca

06 – 14713224

Iskender_koca@hotmail.com

JO19-2

Marco Wouda

06 – 53405438

Kobus.wouda@gmail.com

JO19-3

Fedor Denkers

06 – 54374795

f.denkers@upcmail.nl

JO18-1

Dave Derlagen

06 – 51535327

davederlagen@hotmail.com

JO17-1

Mick Wilffert 

06 - 57546457

Mick_wilffert@live.nl

JO17-2

Rogier Pafort

 

rpafort@outlook.com

JO17-3

Ed Kuulkers

Badr Farrag

06 - 20799536

06 - 17486384

e.n.kuulkers@vwtelecom.com 

gordijnen2009@hotmail.com 

JO16-1

Romain Galice

Ass Job Dietz

Ass Driss Bouziane

06 – 29448524

06 – 25011632

06 - 43212431

romaingalice@gmail.com

job.dietz@kpnmail.nl

Drisaida@hotmail.com 

JO16-2

Vacant

 

 

JO15-1

Damon van Reenen

06 – 34174560

damonvanreenen29@hotmail.com

JO15-2

Fedor Denkers

06 – 54374795

f.denkers@upcmail.nl

JO15-3

Sander Kreeft

06 – 41949301

s.kreeft4@chello.nl 

JO14-1

Cani Yilmaz

06 – 14379655

cani.yilmaz0807@gmail.com 

JO14-2

Bjorn van der Deure

06 – 53207149

bjornvanderdeure@hotmail.com 

JO14-3

 

 

 

JO13-1

Kenn Limmen

Dani Beukman

06 – 15146322

06 – 10751081

Kenn.limmen@outlook.com

dani@beukman.nl 

JO13-2

Hakan Senyurek

06 – 50293185

o.senyurek2@upcmail.nl 

JO13-3 / (12-1)

Justus Jonk

06 – 39498550

justusjonk@gmail.com 

JO13-4

 

 

 

JO12-1

 

 

 

JO12-2

 

 

 

JO11-1 / JO11-2

Volkan Anli

Jesse Zeeman

06 – 42140424

06 – 57330035

Volkan.anli@mazars.nl 

jessezeeman@icloud.com

JO11-3

 

 

 

JO10-1/ JO10-2

JO10-3

Justin Jager

Fareed Arthur (ass)

06 – 37194279

Justin.jager@upcmail.nl

JO9-1/ JO9-2

Stefan van der Grijp

Enes Bahtiri (ass)

06 – 30294227

 

stefanvandergrijp@outlook.com

 

JO8-1/ JO8-2/ JO8-3/

Arsenio Dihalu

06 – 29298476

arsenio_dihalu@hotmail.com 

Mini’s

Jesse Zeeman

Stijn Stam

Jeroen de Boer (ass)

06 – 57330035

06 – 37318237

jessezeeman@icloud.com

stijn.stam@hetnet.nl 

 



 

 

 



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!