Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Verplichte diensten

Verplichte diensten

Dag Datum Tijdstip Naam Team
Kantine        
Donderdagavond 28-apr 20.45-24.00 Arjan Starreveld - Paul Britton  
Zaterdagochtend 30-apr 08.30-13.00 Elmo + Immanuel en ouders Fakirni en Kraker JO18-1+JO8-2
Zaterdagmiddag 30-apr 13.00-17.30 Ouders Makhloufi en Souri+ Sidney en Alex Mini's / O23
Zaterdagavond 30-apr 17.30-21.00   O23-1
Zondagochtend 1-mei 10.30-13.00    
Zondagmiddag 1-mei 13.00-18.00    
WECO        
Zaterdag 30-apr 08.30-11.45 Cor Woudt Za3
Zaterdag 30-apr 11.45-15.30 Max Koning JO19-3
Zaterdag 30-apr 15.30-19.00 xxxxx  
Zondag 1-mei 10.30-13.00 xxxxx  
Zondag 1-mei 13.45-einde xxxxx  
Kantine        
Donderdagavond 5-mei 20.45-24.00 Rogier Pafort - Bram Berkhout  
Zaterdagochtend 7-mei 08.30-13.00 Ivan + Stan en ouders Purvis en Ramnarain Singh JO19-2+JO8-2
Zaterdagmiddag 7-mei 13.00-17.30 Ouders Wempe en Karabakal  Mini's
Zaterdagavond 7-mei 17.30-21.00 Arsenio Dihalu + Ercument Satar Zo-1 
Zondagochtend 8-mei 10.30-13.00 Jolanda en Renske  
Zondagmiddag 8-mei 13.00-18.00 Team nog vacant He1 thuis
WECO        
Zaterdag 7-mei 08.30-11.45 Michel Twisk Za3
Zaterdag 7-mei 11.45-15.30 Ilias Dadou JO19-3
Zaterdag 7-mei 15.30-19.00 nnb….  
Zondag 8-mei 10.30-13.00 Ronald Verheul Za35+1
Zondag 8-mei 13.45-einde Richard Out Za35+1
Kantine        
Donderdagavond 12-mei 20.45-24.00 Christa Kuyt  
Zaterdagochtend 14-mei 08.30-13.00 Yasvanth + Pepijn en ouders en Aghzar Goede JO19-2+JO8-2
Zaterdagmiddag 14-mei 13.00-17.30 Fred en Rene + Ouders Lannabi, Rol  Mini's
Zaterdagavond 14-mei 17.30-21.00 Jesse Zeeman + Justin Jager O23-1
Zondagochtend 15-mei 10.30-13.00 Jolanda en Renske  
Zondagmiddag 15-mei 13.00-18.00 Team Kobus/Lisette He1 thuis
WECO        
Zaterdag 14-mei 08.30-11.45 Bas Cornelissen Zo35+2
Zaterdag 14-mei 11.45-15.30 Rens Alleman JO19-3
Zaterdag 14-mei 15.30-19.00 Jesse Sluijs Zo35+2
Zondag 15-mei 10.30-13.00 Arian Pot Za35+1
Zondag 15-mei 13.45-einde Pim de Jong Za35+1
Kantine        
Donderdagavond 19-mei 20.45-24.00 Pim de Jong - Roy Glas  
Zaterdagochtend 21-mei 08.30-13.00 Ouders Bouyoumad, Bloetjes en Blokland JO8-3+JO8-4
Zaterdagmiddag 21-mei 13.00-17.30 Ouders Jimenez Canela, Mejjati en Emre Bilgin JO8-3+Zo-1
Zaterdagavond 21-mei 17.30-21.00 Timo de Bruin en Ran v Vliet Za-1
Zondagochtend 22-mei 10.30-13.00    
Zondagmiddag 22-mei 13.00-18.00    
WECO        
Zaterdag 21-mei 08.30-11.45 Ian Visser Za3
Zaterdag 21-mei 11.45-15.30 Cas Denkers JO19-3
Zaterdag 21-mei 15.30-19.00 Menno Roodenburg Zo35+1
Zondag 22-mei 10.30-13.00 xxxxx  
Zondag 22-mei 13.45-einde xxxxx  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!