Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 okt 14:00 LSVV 1 (zon) s.v. Fortuna Wormerveer 1 (zon)
27 okt 20:15 KFC Jong Senioren s.v. Fortuna Wormerveer Jong Senioren
30 okt 8:30 WSV 30 Allstars 3 s.v. Fortuna Wormerveer United
30 okt 8:45 Purmerend JO8-3JM s.v. Fortuna Wormerveer JO8-4
30 okt 9:00 Vitesse 22 JO12-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO12-1
30 okt 9:00 AFC 34 JO11-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO11-1
30 okt 9:00 FC Uitgeest JO9-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO9-2
30 okt 9:00 AFC Ajax JO8-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO8-1
30 okt 9:00 IVV Zwanen s.v. Fortuna Wormerveer Rangers
30 okt 9:30 s.v. Fortuna Wormerveer City Hercules Zaandam sc Stieren
30 okt 9:30 s.v. Fortuna Wormerveer JO12-2 FC Uitgeest JO12-2
30 okt 9:30 s.v. Fortuna Wormerveer JO8-2 KFC JO8-1
30 okt 10:00 s.v. Fortuna Wormerveer JO13-1 Jonathan JO13-1
30 okt 10:00 s.v. Fortuna Wormerveer JO13-3 DSS JO13-1
30 okt 10:15 Meervogels 31 JO13-2 s.v. Fortuna Wormerveer JO13-4
30 okt 10:45 s.v. Fortuna Wormerveer JO9-1 Sporting Martinus JO9-1
30 okt 10:45 s.v. Fortuna Wormerveer JO8-3 WSV 1930 JO8-2
30 okt 11:00 Onze Gezellen JO16-2 s.v. Fortuna Wormerveer JO16-2
30 okt 11:15 s.v. Fortuna Wormerveer JO10-1 vv Zwanenburg JO10-1
30 okt 11:15 s.v. Fortuna Wormerveer JO10-3 Vitesse 22 JO10-5
30 okt 11:30 Foresters (de) JO15-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO15-4
30 okt 11:30 Zaanlandia JO10-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO10-2
30 okt 11:45 AFC IJburg JO13-3 s.v. Fortuna Wormerveer JO13-2
30 okt 11:45 Volendam (rkav) JO11-3 s.v. Fortuna Wormerveer JO11-2
30 okt 12:00 s.v. Fortuna Wormerveer 3 ZCFC 7
30 okt 12:00 s.v. Fortuna Wormerveer JO18-1 DEM (RKVV) JO18-1
30 okt 12:00 Telstar 1963 JO16-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO16-1
30 okt 12:00 SC Feyenoord JO15-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO15-1
30 okt 12:00 s.v. Fortuna Wormerveer JO15-3 DEM (RKVV) JO15-4
30 okt 12:00 s.v. Fortuna Wormerveer JO9-3 FC Uitgeest JO9-4
30 okt 12:45 s.v. Fortuna Wormerveer JO11-3 Vitesse 22 JO11-4
30 okt 13:00 ADO '20 O23-1 s.v. Fortuna Wormerveer O23-1
30 okt 13:30 KFC JO17-2 s.v. Fortuna Wormerveer JO17-2
30 okt 14:15 s.v. Fortuna Wormerveer JO19-2 VSV JO19-1
30 okt 14:30 Blauw Wit (W) 1 s.v. Fortuna Wormerveer 1
30 okt 14:30 Terrasvogels 3 s.v. Fortuna Wormerveer 2
30 okt 14:30 Vitesse 22 JO19-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO19-3
30 okt 14:30 SC Feyenoord JO17-1 s.v. Fortuna Wormerveer JO17-1
30 okt 14:30 s.v. Fortuna Wormerveer JO14-1 AFC JO14-1
30 okt 16:30 s.v. Fortuna Wormerveer 35+1 Vrone 35+1
30 okt 16:30 s.v. Fortuna Wormerveer JO17-3 KGB JO17-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!