s.v. Fortuna Wormerveer

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
Home > Nieuws > Wedstrijdverslagen > Voetbal > Onderbouw (E,F,Mini) > Alcmaria Victrix F4 - Fortuna W F7 2-4
Lotto

Alcmaria Victrix F4 - Fortuna W F7 2-4

E-mail Afdrukken PDF
Een half uur duurde de autorit naar het verre Alkmaar voor onze toppers van de F7. Een half uur duurde ook de wervelstorm van Fortuna op het Alcmaria Victrix grasveld.
Vanaf de eerste minuut toonden onze mannen aan dat ze het misgelopen kampioensschap wilden vergeten. Immers, nieuwe ronde nieuwe kansen. Fortuna zette Alcmaria onder druk en stoomde prima op via de zijkanten. De ruimtes werden nu al echt gebruikt en via de zijkanten zetten Don, Dean, Finn en Ilias menig bal voor richting de spitsen. Toch was een counter nodig om onze eerste goal te verzilveren. Ilias speelde vanaf de rechterkant en kon zo handig zijn tegenstander uitspelen, hij trok naar binnen en schoot met zijn goede linker de bal onberispelijk lang de doelman.
 
De tegenstander had hierna niet lang de bal, de fanatieke Finn en Aron zetten de boel op slot achterin en Loran was op het middenveld de baas. De bal afpakken dus en weer breedspelen op Don of Dean. Don ging via de linkerkant goed door en gaf een harde voorzet op Ilias. Laatstgenoemde zorgde met een droge schuiver voor de terechte 0-2 ruststand. Na de rust eenzelfde spelbeeld, Fortuna drukken en Alcmaria niet veel in te brengen. Hierdoor veel scrimages voor het doel van Alcmaria. De jongens bleven erg rustig, tikten de bal rond en zagen in Myron een prima optie om de 0-3 te scoren. Eenzelfde aanval, maar nu met Haider als eindstation bezorgde ons de 0-4.
 
Ik zei eerder, de wervelstorm duurde een half uur. Nu spelen we 2 x 20 minuten. De laatste 10 minuten kakten we namelijk wat in en kreeg Alcmaria zowaar wat kansen. Als je dan niet scherp meer bent dan krijg je ze ook om je oren. Zo werd knullig uitverdedigen afgestraft voor de 1-4 en had de achterbal van keeper Duncan veel rustiger genomen moeten worden. Nu werd dat 2-4.
 
De scheids floot af, waarna we er achter kwamen dat we op penalties moeten gaan oefenen, er gingen er namelijk niet veel in deze ronde. Wel lekker de winst, een half uur echt goed voetbal en een opsteker voor de rest van het seizoen. Volgende week thuis tegen SVA, als het doorgaat met de naderende kou.
 
Greetz Coach Ralph
 

Toernooimagazine

Aanmelden digitale Schakel

Partner Jeugd

Hoofdsponsor Dames 1

Sponsor Dames 1

Sponsor Heren 1

Sponsor Heren 2

Kledingsponsor

Elite Sponsor