s.v. Fortuna Wormerveer

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
Home > Nieuws > Wedstrijdverslagen > Tennis > Fortuna Heren 1 – Neckslag 3 3-3
Lotto

Fortuna Heren 1 – Neckslag 3 3-3

E-mail Afdrukken PDF

Vandaag de laatste competitiedag. In theorie kunnen we nog kampioen worden, in de praktijk komt het erop neer dat we vandaag de wedstrijd spelen voor de 2de plaats. Om deze te behouden, moeten we minimaal gelijk spelen. Dus dat werd  de opdracht vandaag!Zoals gebruikelijk werd er gestart met de enkels. Nick beet de spits af en deed dat erg goed. Hij veegde zijn oude leermeester soms bij vlagen van de baan. Het eerste punt was zodoende snel binnen! De andere enkels bleken echter niet succesvol. Frank speelde nog een spannende 3setter, maar Job en Coen moesten beiden na 2 sets richting de kleedkamer. 1-3 dus.

 

De dubbels moesten dus gewonnen worden om het gelijkspel te behalen. Geen gemakkelijke opdracht. Job en Coen zorgde snel voor een kansrijke positie door met 6-3, 6-4 te winnen. Nick en Jordi speelde een goede 3setter van hoog niveau. Onder de aanwezigheid van aardig wat publiek sleepte zij de laatste set met 6-4 binnen!

Zoals verwacht maakte Castricum geen fout (5-1 overwinning) en zij zijn kampioen geworden. Voor ons wederom de 2de plaats wat hopelijk dit jaar wel recht geeft op dispensatie naar de 1e klasse.

Na afloop een gezellig drukke barbecue! Heren 1 had zijn donderdag jl al een voorproefje genomen, maar ook deze mocht er zijn! We danken wederom onze sponsor Kozaan. Iedere week zien we er weer gelikt uit! Ook bedanken we onze vaste supporters; de Jamie & Natasja, fam Smit, Ed Bethlem en fam Geuke voor hun support!

Volgend jaar weer een seizoen, hopelijk in de 1e klasse!

Heren 1 (Jordi Bennis, Coen Budgen, Frank Geuke, Nick Kramer en Job Smit)

 

Hoofdsponsor

VIP Sponsor

Jiba


Toernooimagazine

Aanmelden digitale Schakel

Partner Jeugd

Hoofdsponsor Dames 1

Sponsor Dames 1

Sponsor Heren 1

Sponsor Heren 2

Kledingsponsor

Elite Sponsor